Nejnovější recenze ze sekce Kuše

Přidáno: 15. srpna 2015

(naposledy upraveno 15. srpna 2015)

• je pekne sylna kuse.

Kdo ma rad vykon at si ji obedna,ja ji mam doma a je super.

Přidáno: 25. července 2015

• Spolehlivost.

Jsem spokojený.

Přidáno: 8. července 2015

Zakoupeno v ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

Velice kvalitní kuše za pěkný peníz. Výkonem mě opravdu překvapila. Oproti jiným kuším do cenovky 4 000,- je tato kuše úplně někde jinde. Všem mohu tuto kuši s klidným svědomím doporučit.

Přidáno: 26. března 2015

Zakoupeno v ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

• Reálný vzhled - maskování není lesklé. Rychlost 16" šípu je 173m/s, což víceméně odpovídá udávané rychlosti.
  • Absence českého manuálu, i když anglický se postačující (postupování dle obr.)

Za 3700 Kč máte plnohodnotnou zákeřnou zbraň.

Ověřený zákazník BestArmy Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2015

Zakoupeno v BestArmy

• funguje, jak ma

funguje jak ma

Jandao Chace Sun II 165lbs

Jandao Chace Sun II 165lbs

Přidáno: 28. ledna 2015

(naposledy upraveno 28. ledna 2015)

výborná

Přidáno: 23. prosince 2014

(naposledy upraveno 23. prosince 2014)

• Pěkna a silna kuše!
  • Vadi mi,že weaver lišta je plastova a tim není tak pevna!Kušohled nejde dle poli seřidit právě kvůli te weaver liště,ktera je trochu nahoru,neni rovně s kuši!

Je třeba mit kvalitni dopadliště,mě zatím vydržel jeden šip na 3-5 vystřelu do starych matraci ale jak se netrefite tak se šip ohne a zniči!Jsem rad,že jsem nekoupil silnějši kuši,tato pro začátečníka je idealni.

Přidáno: 19. prosince 2014

(naposledy upraveno 19. prosince 2014)

nejlepsi pistolova kuse!

Přidáno: 19. prosince 2014

(naposledy upraveno 19. prosince 2014)

Za tu cenu zajímavé.

Přidáno: 1. prosince 2014

(naposledy upraveno 1. prosince 2014)

dobra zbran

Přidáno: 25. listopadu 2014

(naposledy upraveno 25. listopadu 2014)

Zakoupeno v ZBRANE-VZDUCHOVKY.cz

• Výborné spracování vše sedí jak má, přední úchyt lučiště kovový.zadní rail lišta z lehké slitiny umožnující montáže poškohledu nebo kušohledu,pažba pogumovaná v suprovém maskovacím provedení (super se drží) plně funkční pojistka proti náhodnému výstřelu,očka na popruh,přední muška v reflexním provedení,příznivá váha,
  • není český návod,v balení kuše není ani jeden šíp

Za tuto cenu super kvalita zpracování 75 ms velice slušná rychlost.Uvidíme jak dlouho vydrží mam ji jen chvíli ale zatím můžu jen doporučit.

Přidáno: 28. července 2014

• Kvalitní zpracování
  • Potisk pažby není úplně kvalitní. Na některých místech se odírá, ale zatím to nejde moc vidět
  • Dodávané šípy jsou opravdu jen na hrubé nastřelení kuše. Použiju je na nějaké testy průraznosti
  • Kopie

Z morálního hlediska mám rozporuplný pocit. Koupil jsem kopii kuše světoznámého výrobce a jsem s ní spokojený a možná i rád, že jsem nekoupil originál. Na jednu stranu je mi blbé podporovat firmu, která sprostě okopírovala výrobek od jiné firmy a nyní z toho těží, ale na druhou stranu je mi taky blbé podporovat firmu, která prodává svůj originál, avšak neskutečně předražený. To samé i příslušenství. Tudíž jsem zvolil cestu žluté řeky, která doufám firmě Excalibur ukáže, že by měla zlevnit jejich produkty. Samozřejmě, že originál bude přeci jen o něco lepší, jak už po stránce výkonu, tak i třeba kvalitnějšího potisku, ale dát za "téměř" stejnou věc místo 10 tisíc, tisíc 23?! Pokud by stál originál v podobné výbavě například 15000, tak koupím originál...
Kuše je to za daný peníz velmi dobrá. Zpracování je kvalitní, žádné otřepy nebo ostré hrany. Materiál vypadá pevný a kvalitní (to ovšem ukáže čas). Šrouby, které byly v balení na smontování kuše jsou kvalitní, žádné bláto. Dodávaný kušohled má dobrou osnovu rozdělenou na 5 částí celkem přesně sedí na vzdálenosti 20, 30, 40, 50 a asi i 60 yardů (60 jsem ještě nezkoušel). Má čistý obraz, žádné rozmazání, žádná světlá kolečka. Natahovák tětivy je velmi kvalitní. Přípravek pro výměnu tětivy je také kvalitní. K již zmiňovaným šípům: Křidélka jsou neskutečně měkká a po vytažení z krabice už byla ohnutá. Přelití vroucí vodou pomohlo jen částečně. Místo šípů mohla být v krabici náhradní tětiva, nebo vosk na tětivu. Zvlášť když je to prodáváno se vším všudy, jenom smontovat a jít střílet - ten vosk tam chybí, přitom je to korunová položka. Některé kusy měly volnou pojistku (viklání do stran) v mém případě je pojistka bez sebemenších vůlí.
Záleží tedy na každém, zda se přikloní k názoru "platit za téměř stejnou věc víc jak jednou tolik je kravina" a nebo "Koupit originál a zadupat do země příživníky"...

Přidáno: 3. července 2014

(naposledy upraveno 3. července 2014)

Zakoupeno v Colosus

• Kuše je silná a prakticky celá ze železa. Nemám s ní zatím žádné technické problémy.
  • Trochu mě štve rukojeť. která je z plastu a není zrovna nejpříjemnější do ruky. Pak mě trochu naštvaly ty šipky, které jsem k tomu dostal. Listy šipek jsou plastové a dají se lehce vyndat, takže doporučuji přilepit.

Jsem spokojen.

Přidáno: 7. dubna 2014

(naposledy upraveno 7. dubna 2014)

Zakoupeno v Colosus

• Je dostatečně silná na pistolovou kuši
  • Zdá se přiměřeně přesná
  • Pojistka mohla být možná lépe zpracovaná, nicméně funguje
  • Muška mohla být kovová
  • Muška je příliš široká, lze upravit, je z plastu
  • Boky mají zlatou barvu, to nepovažuji za příliš dobrou volbu

Produkt bych doporučil. Tělo je kovové, příjemně padne do ruky. Není nikterak rušivě hlučná. Je potřeba dokoupit další šipky. Ty přiložené nejsou příliš kvalitní, duralová trubička s kovovým šroubovacím hrotem a plastovým koncem s křidélky, ten v trubičce moc dobře nedrží, nejlépe ho tam vlepit. Na rekreační střelbu bych ji určitě doporučil.
Natahování jde dobře, je dobré šínu trochu máznout, síla na nátah je potřeba větší, dítě by ji nenatáhlo. Zas, není to hračka.
Shrnuto, po drobné úpravě mušky, která byla dost široká a přitažení pár šroubků, pohoda.
Cena snad odpovídá kvalitě, uvidíme časem:)

Přidáno: 6. ledna 2014

(naposledy upraveno 6. ledna 2014)

Zakoupeno v Colosus

• Dostacující síla a rychlost za dobrou cenu. Doporucuji koupit kvalitnejsí šípy.

Kvalitní zpracování kuše. Střelba na delší vzdalenost asi 50 metru počitat s gravitací na šíp a předem vyzkoušet. Po celé dráze letu šípu stále velká dopadova síla proto kvalitní terč. Max dostřel 400 metru.

Přidáno: 25. prosince 2013

• Levná
  • Čína

Uvidíme

Ověřený zákazník ArmyTactical.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2013

(naposledy upraveno 7. dubna 2013)

Zakoupeno v ArmyTactical.cz

• To co jsem očekával daná kuš splňuje

Chtěl jsem si zastřílet z kuše a nikdo v okolí nemá . Proto jsem si koupil tuto kuš a jsem spokojen a určitě si koupím po čase další s větším dostřelem a lepšími miřidly.

Zobrazuji 341 - 357 ze 357 recenzí 1...14 15 16 17 [ 18 ]